Rezervace, platební a storno podmínky

PROVOZOVATEL

Římskokatolická farnost Loket,

Kostelní 13/1, 357 33 Loket

Farnost je zapsána v Rejstříku církevních právnických osob na MK ČR
tel.: +420 352 684 333 (kancelář), +420 728 893 447 (farář)

e-mail: farnost.loket@bip.cz, web: www.farnostloket.cz

ADRESA PROVOZOVNY

Penzion Fara

Radniční 2, 357 31 Krásno
tel.: +420 777 808 669, e-mail: farnost.loket@bip.cz
číslo bankovního účtu: 2902222429 / 2010 FIO banka

REZERVACE

Předběžnou rezervaci proveďte e-mailem nebo telefonicky, příp. osobně.

Rezervace je platná 24 hodin, pokud se nedohodneme jinak.

Po potvrzení rezervace vám zašleme na e-mail potvrzenou objednávku, informace o pobytu a podklady k platbě.

Potvrzením objednávky prohlašujete, že jste se seznámili s naším ubytovacím řádem. V případě jeho závažného porušení, máme právo zrušit smlouvu o poskytnutí ubytování.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

• 50 % ceny ubytování uhradíte předem jako zálohu se splatností do 7 dnů. Jedná-li se o rezervaci na „last minute“, její splatnost je ihned.
  • Doplatek prosíme uhradit bankovním převodem na účet č. 2902222429/ 2010 se splatností do dne nástupu na pobyt.
  • V ceně pobytu není zahrnut místní poplatek obci, který uhradíte v hotovosti na místě.

Platby FKSP hlaste, prosím, předem.

Chcete-li zaplatit celou platbu předem, tak nás prosím kontaktujte a my vám vystavíme fakturu na celou částku.

Rezervace na poslední chvíli je možné hradit při příjezdu v hotovosti, po předchozí domluvě také okamžitým převodem na účet.

STORNO PODMÍNKY

Pokud nemůžete přijet a jste nuceni pobyt stornovat, nabídneme vám jiný vhodný termín nebo vám vrátíme 50 % z celkové ceny pobytu (záloha je nevratná).

Změnu termínu nejsme povinní akceptovat při stornu rezervace 14 a méně dnů před příjezdem!

I tak se vám budeme snažit vyjít vstříc a můžeme nabídnout náhradní termín pobytu.

Pokud zkrátíte či zrušíte svůj pobyt u nás, nebude vám vrácena částka za nevyčerpané dny pobytu.

Když přijede na ubytování nižší počet osob, než bylo ujednáno, zaplatíte původně dohodnutou cenu, která je uvedena v objednávce.

Doporučujeme vám uzavřít pojištění storna pobytu, protože pokud nám zrušíte rezervaci pár dnů před příjezdem, váš pokoj zřejmě neobsadíme a změnu termínu nebudeme schopni akceptovat.

Děkujeme za přečtení a respektování našich podmínek. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na vaši návštěvu!